Satış Sonrası Hizmetler


Satış Sonrası Hizmetler

- TEKNİK DANIŞMANLIK VE PROJE HİZMETLERİ
- MONTAJ HİZMETLERİ
- SERVİS HİZMETLERİ
- PERİYODİK BAKIM HİZMETLERİ
- YEDEK PARÇA TEDARİK HİZMETLERİ

PERMAK Teknik Servis sektörde uzun yılların vermiş olduğu bilgi birikimi ve tecrübesi ile satışını yaptığımız tüm makinaların satış sonrası danışmanlık, taahhüt, montaj, makine revizyonları, servis ve yedek parça desteğini vermektedir. İstanbul merkez olmak üzere Çorlu, Ankara, Antalya ve İzmir’de yerleşik servis organizasyonumuz ve yetkili servislerimiz ile sektörde örnek teşkil edecek şekilde hizmet vermekteyiz.

Yurtiçi ve yurtdışında düzenlenen teknik eğitimler ile hem kendi personelimiz hem de müşterilerimizin eğitimine gereken özen gösterilmektedir. PERMAK Makine satmış olduğu makinalara yedek parça desteğini en iyi şekilde vermektedir. Mevcut 7.000 kalem ayrı yedek parça tür barkod ile kontrol edilmektedir.Teknik servisimizin yönetimi özel bir program ile takip edilmektedir. Bu sayede geçmiş döneme ait servis takibi, makine kayıtları görülebilmekte ve organizasyon pürüzsüz sürdürülmektedir. Makinelerimize ait elektronik kartların tamiratı şirketimiz bünyesinde hızlı ve garantili yapılmaktadır. Laboratuarımızda bulunan test ve ölçü aletleri ile elektronik kartlarınız emin ellerde.

40 yılda elde edilen tecrübe ve deneyim, firmanın özellikle yurtdışı servis hizmetlerinde kendini belli etmiş, pek çok Avrupalı üretici firmalar, farklı ülkelerdeki servislerini PERMAK`a aktarmalarına olanak vermiştir.